środa, 21 listopada 2012

Kobieta Nowoczesna - event w Gemini Gdynia

Zapraszamy na kolejny event w Centrum Gemini w Gdyni! Tym razem dużo artystycznych atrakcji: Kiermasz Handmade Delicje Artystyczne, wernisaż wystawy Łukasza Jarugi, pokaz mody Atelier Ambis i biżuterii kwiatowej Zielonego Studia, pokazy tańca, warsztaty!


W pierwszego weekend grudnia (1-2 grudnia 2012) w Centrum Rozrywki i Kultury Gemini w Gdyni w godzinach 12.00-18.00, odbędzie się niezwykłe, dedykowane wszystkim kobietom wydarzenie: event Kobieta Nowoczesna. Na całość imprezy złożą się takie wydarzenia jak: Kiermasz Rękodzieła Delicje Artystyczne, pokaz mody, na którym zobaczyć będzie można kolekcję Katarzyny Ambroziak Atelier Ambris i biżuterii kwiatową Katarzyny Tkaczewskiej Zielone Studio, warsztaty wytwarzania biżuterii i patchorku, Strefa Aktywności, w ramach której zostaną zaprezentowane pokazy tańca i jogi, a także wernisaż wystawy fantastycznych prac Łukasza Jarugi, portretującego w niezwykły surrealistyczny sposób kobiety.

Na sobotę 1 grudnia przewidziany jest Kiermasz Rękodzieła Delicje Artystyczne, (w godzinach 12.00-18.00), na którym każda kobieta znajdzie coś niezwykłego, niepowtarzalnego, wytwarzanego ręcznie, z pasją: biżuterię, ozdoby z filcu, decoupage, patchwork, maskotki dla dzieci, a także takie rarytasy jak: ręcznie malowane koszulki, artystyczne stroje. Dodatkową atrakcję kiermaszu jest fakt, że z twórcą każdego dziełka będzie można porozmawiać osobiście, spytać o inspiracje.
W trakcie kiermaszu chętne osoby będą mogły dać się sportretować przez pracownię rysunku M&W.

Tego samego dnia o godz. 17.00 odbędzie się wernisaż prac utalentowanego malarza Łukasza Jarugi, który w przepiękny, poetycki, a zarazem drobiazgowy sposób portretuje kobiety. Jego surrealistyczne, pełne kolorów prace będzie można oglądać w Centrum Gemini przez cały weekend. Wystawa ubarwiona będzie oprawą florystyczną wykonaną przez pracownię florystyczną Katarzyny Tkaczewskiej Zielone Studio.

W niedzielę 2 grudnia oprócz Kiermaszu Rękodzieła przewidziane są zajęcia ze Strefy Aktywności: w godz.13.00 - 14.00 Salsa Kings Szkoła Tańca przeprowadzi pokaz salsy, od godziny 14.00 do 16.00 wszyscy zainteresowani będą mogli wziąć udział w warsztatach: projektowania i wytwarzania biżuterii metodą wire-wrapping prowadzone przez Martę Derkiewicz, a także patchworku prowadzonego przez Patchworkowo. W godzinach 16.00-17.00 odbędzie się pokaz jogi Centrum Joga i Pilates.

Również w niedzielę o godz.17.00 odbędzie się pokaz mody, na którym zaprezentowana zostanie elegancka, a jednocześnie nieco drapieżna kolekcja przepięknych, wysmakowanych artystycznie sukni Katarzyny Ambroziak Atelier Ambris, a także fantastyczna, nowatorska i niezwykła biżuteria kwiatowa Katarzyny Tkaczewskiej Zielone Studio. W trakcie pokazu zostanie także pokazana oryginalna, wyraźna w formie biżuteria Marty Derkiewicz.

Imprezę organizują Delicje Artystyczne, patronat medialny objęli: E-makijaz.pl, Independent.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz